Technologie jsou budoucností péče o zákazníka

Připravit zákazníkovi perfektní zážitek při interakci s vaším produktem či službou je oříšek. Díky technologiím se ale dá ideálu zákaznické péče přiblížit téměř na dosah. S transformací byznys procesů, které vedou ke spokojenějším klientům, máme v Payment4U bohaté zkušenosti.

Žádní dva zákazníci nejsou stejní

Tak proč jim nenabídnout různé možnosti interakce? Vždyť v závislosti na situaci a povaze klienta se může ideální zákaznický zážitek dramaticky měnit. Mnozí klienti například preferují nákupní autonomii. V situacích, kdy dáváme přednost neosobnímu jednání, se už někdy ocitl každý z nás. Technologie se navíc rozšířila do všech oblastí našich životů do takové míry, že komunikace s ní se stává naší druhou přirozeností.

Můžete si být jisti, že právě teď existuje celý segment zákazníků, kteří uvítají soukromí a kontrolu nad prodejním procesem. Kiosky jsou ideálním doplňkem vašich služeb v případech, kdy zákazník ocení spolehlivé, rychlé a privátní jednání s technologií, která se už ze své podstaty nemůže chovat nevhodně, zákazníka soudit nebo ho urazit. Vašemu personálu navíc přítomnost kiosků uvolní ruce, aby se mohl hlouběji věnovat těm klientům, kteří naopak stojí o kvalifikovanou radu a osobní přístup.

V Payment4U vám pomůžeme rozluštit kód úspěšného zákaznického rozhraní. Provedeme analýzu vašeho podniku a navrhneme optimální řešení přímo pro vás na míru, tak abyste zdokonalili komunikaci se zákazníkem na všech frontách.

Jak své produkty nabízíte, je mnohdy důležitější,
než co prodáváte

Kvalita zákaznického prožitku se na saturovaném trhu stává pomalu ale jistě rozdílem mezi vámi a vaší konkurencí. V odborné literatuře se péči o zákazníka někdy přisuzuje až pětinásobná důležitost oproti vlastnostem samotného produktu! V přemýšlení o tom, co dokážete svým zákazníkům nabídnout nad rámec klasických služeb, nemůžete technologii opomenout, protože je to právě ona, která přináší mnohdy nejkonkrétnější užitek.

Žádné fronty v době špičky nebo sezónního náporu? Kiosky autonomně přijmou platbu i vydají zboží bez nutnosti zásahu personálu, který se může věnovat komplikovanějším požadavkům. Dostupnost mimo běžnou otevírací dobu či přímo nepřetržitě, popřípadě na špatně dostupném místě nebo mimo kamennou prodejnu? Kiosek má stejnou náladu ve tři ráno i odpoledne a nevadí mu stát venku na místě, které je přístupné 24 hodin denně. Stává se tak ideálním partnerem nejen pro retail, ale také pro non-stop služby (např. čerpací stanice, autopůjčovny) nebo služby s tradičně nepříjemně omezenou otevírací dobou (typicky úřady, pošta, banky). Navíc, kiosek zvládne s přehledem komunikovat v neomezeném počtu jazyků, je tedy skvělou volbou pro služby cestovního ruchu nebo jako pomocník veřejných institucí do kosmopolitních měst.

Existuje celá řada dalších benefitů, které se liší podnik od podniku a které ani nemusí být na první pohled patrné. Rádi se s vámi sejdeme a probereme váš konkrétní případ, ať už jste zástupci maloobchodu, e-shopu, instituce státní zprávy nebo třeba charitativní nadace. Kouzlo řešení Payment4U spočívá v tom, že se vám absolutně přizpůsobí. Dokládají to i reference našich zákazníků, kteří po zkušebním období chtějí v naprosté většině případů svou flotilu kiosků rozšiřovat.

Co o nás říkají naši klienti?

Samoobslužné platební automaty P4U plně nahrazují fyzické pokladníky v celé síti našich prodejen. Význam automatizované platby je pro nás zásadní zejména v obratově náročných obdobích.

Miroslav Ilger, Head of IT Services Mall.CZ

Po dobrých zkušenostech s platebním řešením v České republice jsem se rozhodli rozšířit platební automaty i na Slovensko a do Polska. Zákazníci oceňují velmi snadné použití automatů a rychlost platby, včetně výdeje zboží.

Patrik Cirbus, provozní manažer NOTINO

Naší vizí byla plně automatizovaná čerpací stanice, včetně zajištění bezpečnosti a propojení s našimi dalšími provozy mycího centra. Překvapila nás variabilita platebního automatu P4U a celková spolehlivost řešení.

Karel Uhlíř, majitel Autoslužby Uhlíř

Platební automat v zázemí dopravního podniku významně rozšířil poskytované služby zákazníkům. Zejména v mimopracovní době, a to nejen pro cestující, ale i pro řidiče MHD.

Roman Tříska, vedoucí přepravního a tarifního odboru DPMO